ساختمان و خانه هوشمند KNX

مطمعن ترین ، ایمن ترین ، قابل اعتماد ترین پروتکل هوشمند برای پروژه های ساختمانی لوکس استفاده از KNX می باشد که راه کار های ویژه ای به کاربر ارائه می دهد.
با استفاده از KNX از خانه های کوچک تا ساختمان های بزرگ را یکپارچه، کنترل کنید.
سیستم هوشمند KNX در بستر سیمی انجام می پذیرید که این امر باعث اطمینان بیشتر به این پروتکل و نظم و ترتیب خاصی در بخش تاسیسات به ساختمان هوشمند ارائه میدهد. البته این نظم و ترتیب با افزایش هزینه سیم کشی رو به رو است که در ساختمان های لوکس باعث راحتی کاربر و متصدی تاسیسات ساختمان می شود.

نمونه پروژه عملیاتی بزرگ KNX
Hotel Abu Dhabi

تحقق رویاها در خانه هوشمند knx

این که آیا می خواهید روشنایی ، پرده ، سیستم های امنیتی ، مدیریت انرژی ، سیستم های تهویه مطبوع ، سیستم های نظارت و مانیتورینگ ، رابط های سیستم های کنترل سرویس و ساختمان ، کنترل از راه دور ، کنترل صوتی و تصویری ، … همه اینها را به صورت یکپارچه و با استفاده از یک نرم افزار واحد کنترل کنید تنها و تنها از پروتکل KNX برمی آید.
کنترل خانه و ساختمان است که به راحتی انجام می شود، این KNX است.

انعطاف پذیری و شخصی سازی در KNX

امکانات ایجاد برای یک خانه یا دفتر زیاد است، شما می توانید فقط روشنایی خود را به سیستم هوشمند knx متصل کنید یا می توانید هوشمند سازی دفتر یا محل زندگی خود را به راحتی افزایش و به سیستم هوشمند knx متصل کنید.
این انعطاف پذیری و شخصی سازی KNX است

KNX برای هر خانه و ساختمانی

با KNX می توانید انواع مختلف برنامه ها را در زیر یک سقف فقط با یک سیستم کنترل کنید. با استفاده از امکانات بی پایان شما قادر خواهید بود به رویای خانه هوشمند خود برسید: خانه یا دفتری که ریتم روزانه شما را دنبال می کند،KNX همه در یک راه حل برای شما به ارمغان می آورد.

ارتباط خانه هوشمند KNX به تجهیزات بیسیم IOT

اینترنت اشیا در دنیای فناوری اطلاعات کلمه ای پر سر و صدا است.  امروزه اشیایی که در خانه ما بودند می توانند هوشمند باشند و از طریق اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.. این بدان معنی است که احتمال اتوماسیون هوشمند خانه و ساختمان در حال افزایش است. یک خانه اداری که در آن اشیا مختلف با یکدیگر در ارتباط هستند دیگر رویایی نیست بلکه به واقعیت تبدیل شده است

KNX  در کار با اینترنت از موضوعات برجسته ای برخوردار است و انواع مختلفی از راه حل های اینترنت اشیا را ارائه می دهد. اینترنت اشیا راه های جدیدی را در عملکرد و تجسم سیستم های KNX باز می کند. ما در حال ایجاد آینده خانه و کنترل ساختمان هستیم و اینترنت اشیا به موفقیت ما کمک می کند.”

خانه هوشمند ممتاز با کادری مجرب در زمینه خانه هوشمند KNX می تواند شما در طراحی یک خانه هوشمند کمک کند. خانه هوشمند ممتاز با بکارگیری از بهترین تجهیزات روز دنیا (Brand) شما در طراحی یک خانه هوشمندKNX کمک می کند. آینده در منزل شما….